Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a csomó a kézfejemben?

Mi ez a csomó a kézfejemben?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál kb 1 éve azt mondta ha nem múlik el fél év múlva menjek vissza. Rest voltam elmenni még mindíg ott van de jobban akkor fáj ha sokat dolgozok mint pl tegnap. Valaki nemtudja véletlen ennek a "betegségnek" a nevét? Illetve, hogy ezt csak leműtettni lehet ( anyumnak volt.
2011. aug. 29. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ganglion, a megerőltetéstől van, barátnőmnek volt ilyen és kivágták, ilyen egy napos sebészeten!!! Semmi komoly, helyi érzéstelenítéssel csinálják!!!
2011. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha bent hagynák nem tudjátok lenne valami nagyobb baj belőle? És igen, azt hiszem ezt a nevet mondta az orvos is. Mennyi idő ha kiszedik még begyógyul és tudok rendesen dolgozni? Felpontozlak titeket! :)
2011. aug. 29. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy idő, de pontosan nem tudom, csak kb. egy centi heg marad utána!!! Majd megkérdezem a barátnőmet, de nem tudom mikor futunk össze, de akkor majd megírom, egyébként szerintem nagy baj nem lehet belőle, legfeljebb neked kellemetlen ha ott van, esetleg fáj!!!
2011. aug. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam még róla!!!

2011. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyan, hagyd csak :) Ma voltam a sebészeten szept 15én reggel megműtik! Életemben először leszek "beteg" ként kórházban :D Köszi minden választ.
2011. aug. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!