Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légyszíves, írnátok nekem...

Légyszíves, írnátok nekem ájulással kapcsolatos történeteket?

Figyelt kérdés
Ha valaki elájultmár vagy ismerősével történt már ilyen írjátok le, lécci! Köszönöm!
2011. aug. 31. 16:09
1 2
 1/16 Beliel válasza:
100%

Egyszer utaztam a buszon azt elájultam... így megfelel? :D


Na jó: tél volt, korán reggel, kicsit lázasan és túledzve felszálltam a pingvinjáratra. Már kint a hidegen sem voltam túl jól, de bent úgy fűtött a sofőr, hogy az valami eszméletlen. Mindenki csak vetkőzött, valaki már trikóba nyomta. Persze leülni nem bírtam, mindegy mondom leveszem a kabátot, sálat, sapkát, kesztyűt és kigombolom a pulóverem. Úgy is tettem, de sötét volt a busz lámpája pislákolt, halottam az alap zörejt, egy két fiatal kislány röhögcsélését, közbe támasztottam a kapaszkodó rudat. Végig szédültem, fájt a fejem, melegem volt aztán végre beértünk a városba már nem sok van hátra. A második megállónál pont előttem nyitotta ki az ajtót, szinte fellélegeztem, hogy végre levegő! De hamar becsukta és robogtunk tovább. Első kanyar után csak azt éreztem, hogy megfejeltem a lépcsőt de valahogy nem érdekelt, nem tudtam felkelni, lesz4rtam. Aztán egy középkorú nő állított fel és kezembe nyomott, egy fél literes ásványvizet, én meg csak ültem ott a lépcsőn mint aki...hmm... mint aki elájult :D. Leszállva a buszról egy két "ismerős" jött oda, hogy üljek le, néznek nekem vissza buszt, ne parázzak. Akkor felraktak a másik buszra, hazarobogtam, azt lefeküdtem.

2011. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából azért írtam ezt a kérdést, meret nem is tudom miért, de szeretem az ájulást. Velem még soha nem fordult elő, pedig egyszer kipróbálnám. Az ájulós videókban is azokat a részeket szeretem amikor az illető már nincs magánál és elesik. És nem, nem vagyok beteg, és egyszerűen ezt sem tudom egyáltalán miért szeretem ezt. Mindegy. Jöhetnek még történetek!
2011. aug. 31. 16:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szerethetnéd már ember?:D Feltételeztem, hogy még sose ájultál el, mert borzalmas érzés.

Én egyszer egy évzárón ájultam el a napon. Kicsit gyengének éreztem magam előtte, szédelegtem de semmi extra. Aztán hirtelen éreztem, hogy elszáll a testemből minden erő, nem láttam, nem hallottam, nem éreztem semmimet.

Ha majd egyszer "kipróbáltad" érdekel akkor is szeretni fogod-e.

2011. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem ájultam még el, de ezt a mesterséges ájulást nem fogom kipróbálni az 100. És nem tudom megmagyarázni miért van ez, de nem "tudatos". nem tudom jobban megmagyarázni.
2011. aug. 31. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mesterséges ájulást nem próbáltam. Amúgy ez a nagy hév is szerintem csak addig fog tartani amíg egyzser tényleg elájulsz...:D
2011. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
van benne valami:)
2011. aug. 31. 18:04
 7/16 habibi ***** válasza:
100%
éjjel TV-tünk osztálykiránduláson és barátnőm mondta, hogy ő megy aludni, akkor mondom megyek én is,szépen felálltam, elbúcsúztam még a többiektől és elindultam. A lefelé vezető lépcsősor előtt 1 méterrel pedig megszédültem, nekidőltem a falnak , aztán már többre nem emlékszem, csak arra, hogy a lépcsőket látom és a kétségbeesett arcokat körülöttem. azt mondták elájultam és még kb. fél órát ott fogtak, mert nem tudták mi bajom van és a fejsérüléseimet látták el plusz én a törött szemüvegemet próbáltam összetákolni. Aztán egyik barátom felkapott és a karjaiban elvitt a kb. fél km-re lévő szobámba és lefektetett az ágyra, aznap egész éjjel a barátnőm nem aludt, mert azt nézte, hogy lélegzem-e még (nagyon megijesztettem és ő pánikbeteg, félt, hogy meghalok álmomban).Másnap voltunk barlangban és elég rosszul éreztem magam, ott le kellett ülnöm, mert nem akartam kockáztatni egy koponyatörést, de szerencsére nem ájultam el. Hazaértünk és otthon beütöttem a könyökömet (csak egy kis ütés volt), amire szinten rosszul reagáltam így ismét elvágódtam, de az nem tartott sokáig. Elmentem kivizsgáltatni magam, de mindent rendben találtak, így még most sem tudom , mi bajom lehetett.
2011. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te jó ég!Ez elég durva...Azért köszi a választ!
2011. aug. 31. 20:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

egy barátnőmnél voltam, egy pillanatra kiugrott a szobából, hogy majd hoz üdítőt. ültem egy darabig, aztán jó nagy csattanást hallottam - kimentem, hát szerencsére a már csukott ajtónak nekidőlt, elájult, mindene szanaszét.

tíz perc múlva ébredt csak fel, eléggé be voltam rezelve. felteszem, lement a vérnyomása, nem evett rendesen vagy ilyesmi... pff.

2011. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
kiesett a fogam és eléggé vérzett.belenéztem e tükörbe és mivel nem birom a vért elájultam.8 éves voltam.
2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!