Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett? Elájultam...

Ez mitől lehetett? Elájultam otthon.

Figyelt kérdés
Itt ültem a gép előtt, és már kicsit kezdett fájni a szemem, úgyhogy elmentem hogy megmossam az arcom, meg csináljak valami mást. És mikor jöttem vissza a fürdőszobából a szobám felé hirtelen megszédültem, aztán ennél többre nem emlékszem, mert elsötétült a világ. Aztán mikor magamhoz tértem nem értettem semmit mert a függöny és az íróasztal lábát láttam láttam a padló felől. Aztán arra eszméltem hogy a földön fekszem, és az arcom tele van hideg izzadsággal. És akkor beugrott ami előtte történt: szemfájás, szédülés...stb. És akkor hirtelen ötlettől vezérelve felpattantam amit nem kellett volna, mert megint megszédültem, és úgy elkezdtem émelyegni, hogy azt hittem rögtön odahányok a szoba közepére. Ígyhát visszaereszkedtem a padlóra és vártam. Aztán ez elmúlt és jobban lettem. Senki nem volt itthon, senki nem is látta. Először történt ilyen, akivel már szintén megesett ijesmi, hogy elájult írja le a tapasztalatait! Köszi! 14/l
2011. aug. 31. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettél eleget? Lehet, hogy leesett a vércukrod vagy esetleg a vérnyomásod.
2011. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy epilepsziás rohamod volt, figyelj oda az ilyesmire...egy ájulásnak mindig komoly oka van
2011. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen ettem mint ahogyan szoktam. Vagyis reggelire, megettem egy töltött croassain-t(nem tudom hogyan kell írni) ebédre meg levest, és barackos gombócot. Átlagos mennyiséget fogyasztottam el. Viszont most hogy így belegondolok a szokásosnál ami amúgy is kevés, kevesebbet ittam. Köszi! Jöhetnek még válaszok.
2011. aug. 31. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond el a szüleidnek. Lehet hogy csak a vércukrod esett le, de akár sokkal komolyabb dolog is lehet (pl.: epilepszia). Persze nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Figyelj oda magadra, és ha még egyszer előfordul menjetek el anyukáddal egy kivizsgálásra. De ezt most mond el neki.
2011. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak simán meghülyült a vérnyomásod,kamaszkorban nem ritka.Fiygelj rá,hogy ülésből ne pattanj fel hirtelen, igyál és egyél eleget.

Az ájulás utáni émelygés normális,én hánytam is miután elájultam .

2011. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett hirtelen vérnyomás ingadozás is. Hirtelen felment, vagy (ez a valószínűbb) leesett. De lehet a vércukorszint ingadozástól, a cukorbetegségen és a szívritmuszavaron keresztül bármi. Nekem vérnyomás ingadozástól szokott lenni ilyesmi, de nem vagyok orvos, nem tudom, neked mitől lehetett. A biztonság kedvéért jó lenne, ha elmennél a háziorvosodhoz, lehet, hogy ad egy beutalót a belgyógyászatra, egy általános kivizsgálásra, hogy ki lehessen zárni a komolyabb problémákat.
2011. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!