Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baj van a könyökömmel?

Valami baj van a könyökömmel?

Figyelt kérdés
Nem tört el mivel tudom mozgatni, még pár hete ráesett egy nehéz tárgy és nagyon nagy pukli keletkezett rajta szinte egyből. Ez elmúlt és már nem fáj, viszont ha csak egy kicsit is megütöm úgy beleinal a fájdalom, hogy az csak na (a másik könyökömbe viszont nem). Esetleg ha meg is repedt mikorra fog begyógyulni? Van olyan, hogy rosszul forr össze, ha hagyom, hogy saját magától helyre jöjjön, vagy orvoshoz forduljak? Ha nem megyek orvoshoz, és nem csinálok vele semmit, akkor mennyi idő mire jobb lesz, akár mindig ilyen maradhat?
2011. aug. 31. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el ortopédiára, ahol röntgennel megállapítják a helyzetet. Mert ha esetleg egy gyógymasszőrhöz fordulsz, az is azt foga kérdezni, hol a röntgenlelet.
2011. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tyűha ortopédia :S Na olyanon se voltam még, mivel elég fiatal vagyok. Gyógymasszőrhöz nem fordulok az 100. Nincs rá esély hogy magától meggyógyul?
2011. szept. 2. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!