Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérzik az orrom?

Mitől vérzik az orrom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben kb mindig vérzik, de ne úgy képzeljétek el, mintha kifolyna az orromból a vér, hanem amikor kifújom a takony véresen jön ki. Mivel allergiás vagyok, ezért mostanában nagyon sokszor kell kifújnom az orromat, ezért lehet hogy megpattanhatott egy ér, vagy valami.
2011. szept. 1. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedben ott a válasz. Túl erősen fújtad az orrod, megpattant egy ér, és mivel állnadóan fújnod kell nem nagyon tud begyógyulni.

Esetleg megpróbálhatsz szedni rá Rutascorbint, sima recept nélkül kapható érfalerősítő, én szembevérzésre kaptam.

2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz! :)
2011. szept. 1. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges pénzkidobás a gyógyszer. Igen, megpattant egy ér és kész. Gyakran előfordul ha erősen kifújjuk az orrunkat.
2011. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!