Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegséget lehet...

Milyen betegséget lehet elkapni, vagy mi történik, hogyha valaki megeszik egy penészes kenyeret? (a kérdésben nem rólam van szó, hanem csak kíváncsi vagyok mi történne ha véletlen. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi, én is ettem már, mert nem vettem észre, de semmi bajom nem volt tőle. Előfordul. Meg mostanában azt vettem észre, hogy egyre gyorsabban penészesednek.
2011. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát a gyors penészedés oka, szerintem a nagy meleg lehet. Bár már nincs annyira nagy...
2011. szept. 1. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Idieglenes nehézlégzés, szerencsétlenebb esetben asztma. Léghörgőcskék nem preferálják az effajta gombaspórákat. Ez ne tartson vissza senkit attól, hogy penészessajtot egyen, az nemespenész, azt bátran. Azért ne forduljon elő gyakran, fentiek miatt.
2012. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!