Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EKCÉMA! 3 éve előjött több...

EKCÉMA! 3 éve előjött több helyen: térd, golyók, fenék, könyök, sípcsont. Előtte nem volt semmi ilyen problémám, voltam teljes kivizsgáláson vér, stb, és minden negatív! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Használok kikevert kenőcsöt, protopic 0,1% szteroidos kenőcsöt, de igazából semelyiknek nincs komolyabb hatása. Van amikor teljesen elmúlik leszámítva a térdemet és a sípcsontomat, akkor piros marad és viszket, amikor meg előjön és nagyon bevadul akkor hólyagok is kijönnek amiben folyadék van! A tojásaim meg teljesen jól vannak aztán ha egy nap sokat súrolódik a gatya akkor egyből kikészül, meg a seggem is! Már nagyon unom! Tudtok valami jó megoldást a fényterápia kivételével?
2011. szept. 1. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem születésemtől ekcéma problémáim vannak, én az aloe vera termékeket szeretem. Régen volt egy kevert kenőcsöm, de sajnos nem tudok már visszamenni a dokihoz aki felírta. Így én is most tengődöm és próbálok nem szteroidos termékkel gyógyulni.

Most pl. a sanatopic krémet és folyékony szappant fogom kipróbálni, mert sok jót hallottam róla.


Amúgy ami nekem még segít picit, az a sós fürdő.. (kb. fél kg só kell a fürdővízbe és enyhíti a viszketést).

2011. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha belerakod a sót akkor csak azzal tisztálkodsz, vagy rendesen használsz mellé tusfürdőt vagy szappant, csak só is van benne?
2011. szept. 1. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Isten óvjon a szteroidos kenőcsöktől. Kicsinálnak mint engem. Adhatok címet.
2011. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen címet? És te mit használsz akkor? És a sós fürdővel kapcsolatban még 1x kérdezem hogy csak sót kell beletenni és úgy mosakodni, vagy a só mellett lehet tusfürdőt is használni?
2011. szept. 1. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor nem használok tusfürdőt, ha igen, akkor csak sanatopicot, mert abban nincs sem színezék sem illatosító anyag.
2011. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!