Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ritmus zavarom van. Voltam...

Ritmus zavarom van. Voltam kivizsgáláson és szerencsére aszívemnek semmi baja. Azt mondták ez jóindulatú. Nekem nagyon kellemetlen és van hogy halálfélelmem van. Azt monták együtt kell vele élnem. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello! ezt a halàlfélelmet sajàt magad provokàlod, éppen a ritmuszavarod miatt:)Talàn érdemes lenne relaxàlnod néha.

Egyébként nàlam is hasonlo volt a helyzet, a hulye hàziorvosom le is tudta azzal, hogy biztos csak pànikolok, de azért elkuldott egy ekg-ra ( gyerekkoromban szivzorejem volt és extraszisztolém), és a kardiologus csinàlt egy ultrahangot, ott derult ki hogy mitràlis prolapszusom van ( ez a kéthegyu billentyu rendellenessége, nem betegség, semmi komoly gondot nem okoz, ez egy "àllapot")Nàlam ez volt az oka a " gyerekkori" szivzorejnek, amely persze még mindig hallhato.

Szoval nyugi, ha az orvosok azt mondtàk, higy jelentéktelen probléma, akkor hidd el:)Vagy, ha ugy gondolod, kérj te is egy ultrahangot .

2009. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A stressz is okozhat ilyen tüneteket. Nekem is volt vagy fél évig (zűrös időszakon mentem keresztül). 36 évesen én is megijedtem, hogy nagy baj van, és végig csináltattam minden létező vizsgálatot (ultrahang, egk, ergometria, holter vizsgálat, stb.) de semmi szervi bajt nem találtak. Miután megszünt a stresszt okozó körülmény (férj) teljesen elmúlt.
2009. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!