Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha nem szárítom...

Igaz az, hogy ha nem szárítom meg a hajam, agyhártyagyulladást kaphatok? A többi lent.

Figyelt kérdés
Amikor mosom a hajam,sosem szárítom meg mert nagyon dús,s akkor olyan lenne,mint egy szénaboglya...Még télen se szoktam megszárítani,s néha előfordul,h éjjel nem szárad meg,reggel meg megyek suliba...A barátnőm azt mondja,ő nem merné ezt megtenni,mert agyhártyagyulladást lehet kapni...Igaz ez? Tényleg jobban kéne vigyáznom?
2011. szept. 2. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ökörség, mert én is így csináltam mindig.

2011. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem gáz, de hidegebb időben tényleg megfázhat a fejbőröd, és elkezdhet hullani a hajad, vagy ez...
2011. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat,én sem szárítom soha,és nincs semmi bajom,pedig nem vagyok már egy mai csirke.Iszonyat dús,vastagszálú hajam van,és ráadásul még hosszú is,van amikor csak félhosszú.Gyerekkoromban úgy aludtam,hogy anyám sapkát húzott a vizes fejemre,hogy reggelre valamennyire lelapuljon a hajam,mert olyan voltam mindig mint egy hatalmas szalmabála.Hiába ritkították,csak még sűrűbb lett,így már vizesen feküdtem le minden este sapkában.Soha nem volt semmi bajom.
2011. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ööö volt már h hideg időben is reggel kissé vizes volt a hajam...na de hullik is eléggé,szal lehet h ezért lehet...Tudom h nem egészséges,de nem sajnálom h hullik,m olyan sok van igy is...
2011. szept. 2. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
igaz, csak óvatosan, a fejed legyen száraz, amikor hidegbe mész, vagy legyen rajta sapka! (ettől még lehet a hajad vizes, érted)
2011. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!