Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan működnek az igazságszér...

Hogyan működnek az igazságszérumok?

Figyelt kérdés
Olyan vegyületek, amitől az ember nem tud hazudni... holott végig tudatánál van (asszem)... ez nekem teljességgel képtelenségnek tűnik, elmagyarázná valaki?
2011. szept. 2. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs tudatánál, ez nagy tévedés. Egyfajta drog.
2011. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor tévedtem. Én úgy tudtam, tudatánál van az illető. De ha drogként funkcionál, akkor így már mindjárt érthető.
2011. szept. 2. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha lennének igazságszérumok, akkor nem létezhetne hamis tanúzás, meg a tanúknak nem kellene megesküdniük, hogy igazat mondanak.
2011. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig létezik igazságszérum, még a Guiness-rekordok könyvében is benne vannak.
2011. szept. 3. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik, de nem piti ügyeknél vetik be mint pl az általános tanúzàs.
2011. szept. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit keres a Guiness rekordok könyvében az igazságszérum?


Amúgy az igazságszérum, számos más krimis kliséhez hasonlóan, egy mítosz. Nem létezik olyan anyag, amitől valaki biztosan igazat mond. Közlékenyebb esetleg lesz, és azért a "Borban az igazság" mondásnak is van némi alapja, de egy ilyen vallomás semmilyen bizonyító erővel nem bír.

2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!