Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mennyire szégyellnivaló,...

Az mennyire szégyellnivaló, gáz, ha egy 20 éves lánynak korona van a fogain? A férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Sajnos elég romlékonyak a fogaim, hiába ápolom őket:S mivel már eléggé csúnyácskák a fogaim, lehet hogy koronát vagy héjakat kellene csináltatni a fogaimra...én viszont nagyon szégyellem ezt:( mi lesz, ha majd valaki észreveszi:( persze a lehető legjobb koronát szeretném majd a fogaimra, ami még megfizethető, de nem tudok erről sem sokat:( és mi lesz ha megtudja mondjuk az a fiú, akivel ismerkedek?:(
2011. szept. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyellnivaló. Egyik osztálytársamnak már középiskola harmadik osztályában volt, mert nem voltak jók a fogai. A barátnőmnek kb. 17 éves korában kitörött az egyik foga egy baleset következtében, neki is koronája van, egy fiú ismerősöm meg belebiciklizett egy pótkocsiba 13 évesen, neki azóta van. Ezen szerintem nem akad fenn senki. Inkább korona, mint rothadó fogak.
2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj. Ez örvendetes, ahogy elnézem sok 18-20éves fogazatát. Ha romlik, meg kell csináltatni. Anno én is tartottam töle, hogy ilyenek miatt megszólnak, mert hogy majd biztos azt gondolják, hogy igénytelen vagyok és hagytam öket kirohadni, de aztán felvilágisítottak, hogy aki nem azok szoktak koronát csináltatni, akik igénytelenek, mert nekik a továbbiakban is jó úgy.
2011. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

dejó, hogy ezt írjátok:) igen, én is úgy vagyok vele, hogy inkább legyen rajta majd korona, minthogy csúnya legyen...:)

néztem képeket, hogy milyen szépre meg tudják csinálni, sokszor szebb mint a valódi, de kicsit félek, hogy mennyire más a valóságban, mint képen...nem-e jobban műnek látszik:S

2011. szept. 4. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy anyagilag megteheted ezt, ez inkább büszkeség legyen,hogy szép fogaid lesznek :) Ez csak irigylésre méltó lehet,nem szégyelnivaló. Arról nem tehetsz,hogy romlékony fogakat "örököltél". De arra legyél büszke,hogy érdekel a megjelenésed és aláveted magad ennek az elég komoly beavatkozás-sorozatnak! Sok sikert!
2011. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, pl. engem nem is "érdekelne"
2011. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztató válaszokat:) mostmár nem aggódom annyira ezen a dolgon:) aranyosak vagytok:)

köszönöm a válaszokat:)

2011. szept. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!