Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korra fejlődik ki a...

Hány éves korra fejlődik ki a férfiak szőrzete amikor nem terjed tovább?

Figyelt kérdés
Most 22 éve vagyok. A lábam,fenekem,derekam,hasam nagyon szőrös és a kezem is eléggé.A melkasomon eddig volt egy kis szőr,de kb fél éve elkezdett jobban nőni és sűrűsödni,ahátam is kezd mert azt hittem ilyen korban már nem jön elő új hellyen.Meg az orrom teteje is picit.Az arcszőrzetem is terjed felfele,de még a számnál és államnál még nem összefüggő.Hány éves koromig tarthat ez kb.
2011. ápr. 27. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Ezzel nincs semmi gond! Nézz körül vér szerinti rokonaid között,egy fokkal közelebb leszel a válaszhoz! Ha meg a csajok miatt aggódsz,hogy tetszeni fogsz-e valamelyiküknek,jusson eszedbe,hogy aki "beretválja magát",az olyan kemény szőrzet birtokosa lesz,hogy még a sündisznó is elcserélné vele a tüskéit... (...majom nem leszel,az biztos...)
2011. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja! Még csak annyi,hogy én Apámat kérdeztem erről,és nem lettem nála szőrösebb! (...és eddig a csajok is szívesen túrtak bele...:) )
2011. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igy nezel ki?


[link]

2011. máj. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne aggódj a szőrzeted miatt! Inkább add ide a hidrokulcsot aztán javítsd meg a hiperhajtóművet! :D
2011. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!