Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bütyök ellen?

Mit tegyek a bütyök ellen?

Figyelt kérdés
Hello! 13 vok és valószínűleg kialakulóban van a lábaimon a bütyök,még nem alakult ki csak kialakulóban van. Szeretnék tenni ellene, még most h nem alakuljon ki. Valószínűleg azért ilyen a lábam, mert van egy nagyon szexi cipőm, de kicsit lehet, h nyomja a lábam, pedig egyáltalán nem nyom, sőt nagyon is kényelmes, de akkor is biztos az a baj. Szóval? Mit tegyek azért, hogy nem alakuljon ki a bütyök a lábamon?
2011. szept. 4. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Korodnak megfelelő cipőt hordj, ami nem szexi, hanem kényelmes!
2011. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha így folytatod, és nem váltasz sürgősen cipőt, 20 évesen már a genny fog folyni a lábadból... És akkor a 60 éves kor még messze van...


[link]

2011. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ba.meg, nem hordom azt a cipőt és ne kritizálj hanem segíts az utolsónak köszönöm, de nem akkora nagy szar bütyköm van b.meg hanem kialakuló, alig látszik, csak annyit kérdezek, h ha nem hordom azt a cipőt akk lemehet???és ne kritizál hanem segíts b.meg
2011. szept. 5. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
te meg ne b.megeljél -_- 13 évesen már több eszed is lehetne.
2011. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de b. meg elek sajnálak, én tanácsot kértem nem okattást cső
2011. szept. 9. 16:26
 6/7 anonim válasza:
én 15 vok, nekem is vannak magassarkúim, szerintem nem ettől jön létre, hanem a genetika..Valószínűh ha nem most, akk később kezdett volna kialakulni.Nekem os csak kialakulóban van,alig látszik, és zt mondta apa h még lehet ellene tenni, h ne legyen nagyobb....de visszafordítani már nem lehet :((...amugy meg lábujjhegyen járás, meg stbstb....amiket már nagyon unok, és lusta vagyok megcsinálni :ss
2012. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de kérlek ásd el magad!

Annyira éretlen és gyerekes vagy, hogy szerintem mindenki röhög rajtad kínjában...


Egyszerű: Ne hordj hülye cipőket! Vegyél valami drága, de jó és kényelmes cipőt!



És ha még egyszer leírod, hogy "b.meg", akkor komolyan mondom, te leszel a legostobább a földön! ;)

2012. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!