Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a stressz ellen?

Mit tehetnék a stressz ellen?

Figyelt kérdés
Minden angol óra előtt majd szét robbanok olyan ideges vagyok de csak angol órák előtt.Most kezdtem a 9.-et.Már 7.-ben és 8.-ban is ez volt angol óra előtt.Már mondtam másoknak is és azt mondták hogy azért biztos mert nem tanultam vagy mert nincs kész a leckém.Pedig minden órára készülök rendesen meg a leckém is kész.Mit tehetnék ellene?Ezt nem fogom sokáig bírni legyetek szívesek segítsetek.Köszönöm előre is!
2011. okt. 6. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy 15/f vok
2011. okt. 6. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h felsz angolul megszolalni es parazol h ha felszolit a tanar akkor beegeted magad? velem ez volt...
2011. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én nem tudom konkrétan mitől félek de tuti angol óra előtt tiszta stresszes vok.volt már olyan hogy este 8-kor lefeküdtem és még éjfélkor nem aludtam mert másnap angol óra volt.ha nincs angol órám akkor aznap nincs semmi gondom csak angol óra előtt
2011. okt. 6. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem jó, h izgulsz én anno a matek óráktól készültem ki, de annyira, h előjött egy genetikai betegségem a pikkelysömör.... Szóval igyekezz ezt megoldani, mert hosszútávon betegség is kialakulhat emiatt.
2011. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami rávetül erre. Nekem a magyar óráktól volt gyomoridegem:/ Nem is ok nélkül. Nem tartasz a tanártól? Vagy nem volt valami kellemetlen élményed régen angol órán?
2011. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az angol tanártól kicsit tartok
2011. okt. 9. 07:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Na tessek. akkor ott a gond. fogadjunk, h lejaratott a tobbiek elött es azert tartasz töle. vagy volt valami rossz elmenyed vele kapcsolatban.
2011. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tán furcsa amit mondok, de beszélj a tanárral, általában szelíd szakemberek, nem fogja a fejedet letépni.

Na és vázolod, hogy félsz tőle, mint ipari áramtól, kérj pár plussz feladatot, és már a beszélgetés, is oldja a stresszt meg h. kimondod mi van.

Ez műkődne.

2012. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont az ilyen problémákra találták ki az iskolapszichológust? :D
2016. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!