Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy szőrbenövés?

Hogy néz ki egy szőrbenövés?

Figyelt kérdés

Tudom idióta kérdés de egyszerűen nem tudom. Hogy néz ki, vagyis miről lehet felismerni?

Férfiaknál vállon háton kézen lehet ilyen vagy csak lábon lehetséges ez?

(ahm képet sehol nem találtam róla vki eltudná mondani hogy néz ki?)


Piros vagy szimplán bőrkiemelkedés?


Kezelni hogy lehet????


(tudom hogy egy helyee sok szőrbenövés is lehet nem csak 1)


Előre is köszi!:)


2011. szept. 4. 21:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*helyeN
2011. szept. 4. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan, mint egy pattanás, és sokszor látszik is a szőrszál, ami nőne, de nem tud kibújni.
2011. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, amit az elöző írt + nekem szokott olyan lenni, hogy ugyanúgy ott vana szőr, csak éppen a felső hámréteg alatt, magyarul egy fekete vonalnak lágyszik.(egyébként nekem valószínűleg az epilláslás miatt van ilyen) Néha van, hogy olyan, mintha egy var lenne rajta, mintha egy seb lenne, és kemény fehér valami csúszik ki belőle, bár lehet, hogy az a szűrtüsző gyulladás.
2011. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem. Az is annak minősül hogy láccik belőle a kis fehér szőrszálszerűség de közbe ilyen kicsi bub szerűség ami nem piros? Az is az?

Amúgy az ilyenekre van valami otthoni megoldás? :\

2011. szept. 4. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy bőrgyógyász vagy egy kozmetikus elájulna, ha látná, de bizony én egy lángon fertőtlenített tűvel ki szoktam piszkálni a szőrszál végét, esetleg ki is húzom csipesszel, (attól függően, mennyire van begyulladva) utána borotválkozó szesszel fertőtlenítem. Van amikor a "műtét" jól sikerül és utána gyorsan elmúlik, és van amikor először még rondább és nagyobb lesz, de végül az is elmúlik.
2011. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Kép nincs róla, ezeket találtam.


Amúgy lehet intim helyen is. Igaz ott elég ritka nálam, borotválom.

Mondjuk simán csipesszel felpiszkálom lábamon és utána ki is szedem. Pedig gyantáztatom a lábam jó pár éve, meg van az tán évtizede is..mégis benő nem tudom mitől..szerencsére nem sok.

2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan lehet szőrbenövés hogy 1 kicsi bub a bőrön és abból áll ki egy kis szőrszálacska? Vagy nagyobb?
2011. szept. 6. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
A szőrbenövésnél a z a lényeg, hogy nem tud kibújni a növekvő szál, hanem a bőr felszíne alatt oldalirányba "elfekszik". Amiről írsz, az szőrtüsző gyulladás lehet.
2011. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az súlyos? Mármint a tüszőgyulladás? Mivel lehet kezelni?
2011. szept. 6. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan azokkal a szerekkel, amivel a pattanást.
2011. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!