Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás veszély. MOstanában...

Izzadás veszély. MOstanában annyit izzadok mit tegyek? :O

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de mostanában annyira izzadok hogy naponta többször is pólót kell cserélni. Anyunak hogy mondjam el, hogy sosem azt a blúzt húzom fel amiben leizzadok mert az annyira ciki és nem tudom akkor minden nap ugyan abban a lenge blúzban menjek?:O

14/L


2011. szept. 5. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
izzadásgátló van olan amivel bekened a hónaljad és szárazabb lesz mint a fejbúbod 40 fokban is. PL: dove nem a stiftes hanem ami folyékony. plusz gyakoribb tisztálkodás. DE már szerencsére itt van az ősz szóval ninc asosk hátra. Egyébként ne ijjedj meg ettől ez a te korodban tök természetes most vagy a serdülő pattanásos depressziós miért születtem meg időszakban.
2011. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz, amit az első ír. Sajnos a túlzott izzadás rossz esetben jelezhet nagyon súlyos vesebetegséget. Főleg, ha régebben nem izzadtál, most meg igen.

Egyelőre nincs ok pánikra: valóban lehet a meleg nyár miatt. Viszont holnap állítólag jön a hideg. Ha továbbra is izzadsz, akkor forduljatok orvoshoz.

2011. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez leginkább csak a tisztálkodási szokásokon múlik...

Bár van olyan nő akinek alapból szagosabb...Ebbe most nem fogok bele menni miért...

2011. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!