Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hólyag a végbélnyiláson! De...

Hólyag a végbélnyiláson! De miért?

Figyelt kérdés

4-5napja kábé megfáztam és azóta lázas vagyok illetva fáj a mandulám.ma kicsit jobban éreztem magam és elmentem fürödni, amikor is észrevettem egy borsónál picit kisebb hólyagot, vagyis hát kis golyónak látszó valamit és nagyon megilyedtem.nemi betegséget szerintem kizárhatjuk, aranyerem tudtommal pedig nincs.régebben üritéskor nagyon enyhe kis vérzés forult elő, de ez már rég megszűnt.

Mi lehet ez a hólyag és hogyan tüntethetem el??


2011. szept. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
az az aranyered...el kell menni vele dokihoz
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Jaja, az ott egy aranyér.
2011. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ez az amit nem szeretnék.Én is azon emberek közé tartozom, akik gátlásosak ahoz hogy elmenjenek egy ilyen problémával orvoshoz.egyéb tanács esetleg???

ha nem fordulok dokihoz mi történhet, esetleg valami kenőcsöt nem tudtok, amivel elmulaszthatom azt a hólyagot?

2011. szept. 7. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem szeretnéd, még van...orvoshoz kell menned...
2011. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Vannak rá krémek. Bemész a patikába, és kérsz egyet. Ha elmúlik, örülsz, ha nem, akkor sajna jobb dokihoz menni.
2011. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha magától visszahózódott majdnem teljesen? :O
2011. szept. 7. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!