Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik a valóságban olyan...

Létezik a valóságban olyan ember, mint Monk?

Figyelt kérdés

Én is szeretem a rendet és a tisztaságot, de Monk állapota már túlzás. Léteznek olyan emberek, mint amilyen ő? Nektek van ilyen ember a környezetetekben?


Monk, a flúgos nyomozóról beszélek, de szerintem mindenki tudja kiről van szó. :)


2011. szept. 7. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
a túlzott rendmániára gondolsz ??
2011. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát meg arra,hogy nem lép rá a járdacsíkokra, mindennek párhuzamosnak kell lenni, meg minden oszlopot megérint, mindentől fél. ilyesmi. Rossz lehet neki. :(
2011. szept. 7. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, egyáltalán nem túlzás.

Obszesszív-kompulzív zavarnak nézz utána.

2011. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2011. szept. 9. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló dolgaim. Igazából annyira nem szörnyű. Az pedig nem foglalkoztat, hogy mit gondolnak mások. Az már annál inkább, amikor "Maga tiszta Monk!" "Egy az egyben olyan vagy, mint Monk!" "Hé, Monk!" beszólásokat hallom, vagy amikor eleve így szólítanak meg.

Mindenesetre bennem van egy kis Sheldon Cooper (Big bang theory) is, így elmagyarázom nekik miért is van igazam és miért nem túlzás, amit csinálok aztán persze nem tudnak mit reagálni...

2012. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!