Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a valóságban is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a valóságban is olyan mint a filmekben, hogy egy fiúnak megtetszik egy új lány és ez az új csaj miatt elhagyja a barátnőjét, majd idővel rájön hogy mégis az ex barátnőjét szereti?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne nagyon reménykedj benne, az élet nem Hollywood. De előfordulhat...



18/F

2011. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sőt, olyan is van, amikor a pasi visszatér a hokizáshoz!
2011. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

létezik,most történt meg velem :D

én ebben a szituációban az új csaj voltam, velem volt 1 hónapot,aztán tegnap együtt voltunk egy buliban ott volt az ex is , és közölte,hogy bocsika, de őt szeretem,na mondom okcsá :D

18/L

Ui. : amúgy nem vagyok miatta szomorú, nem is illettünk össze.. de legközelebb tuti nem kezdek foglalttal az is fix.

2011. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ehhez azért ritka selejtes pasi kell szerintem... a nők azok, akik nem mindig tudják, hogy mit akarnak, egy srác csak el tudja dönteni külső segítség nélkül is, hogy szeret e vagy nem... 23L
2011. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: ez egy derék döntés :)))
2011. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vagyis ezt az utolsó előttinek írtam...
2011. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A film lemásolja a valóságot és a valóság meg a filmből tanulXD Szóval minden amit látsz egy filmben az megtörténhet, de nem mindenkivel.
2011. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szamóca.. ***** válasza:
létezik. én voltam az "ex nő". tudod mrie jöttem rá? akit lehet vinni, vigyék is, és ne is jöjjön vissza. persze akkor ezt még nem is sejtettem. visszajött, aztán rájöttünk hogy kár volt:) régen rossz ha ez a szitu.
2011. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát én is ex vagyok, és mostanában az ex pasim nagyon rám van szállva, találkára hiv, stb...Nem tudom ez mit jelenthet.
2011. júl. 3. 22:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de szerintem ez egy olyan "ha ló nincs, jó a szamár is" szituáció... ha tévedek, akkor tényleg ne haragudj.
2011. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!