Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne 1 napon belül...

Hogy lehetne 1 napon belül eltüntetni vízhólyagot?

Figyelt kérdés
Holnap este 500 ember előtt hegedülök, ma reggelre vízhólyag nőtt az egyik ujjbegyemre (gyakorlástól). Hogy lehet a leggyorsabban megszabadulni tőle?
2011. szept. 8. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

ha vízhólyag akkor kilyukasztod egy steril tűvel (patikába lehet kapni) - mondjuk én annyira nem szoktam a sterilitásra figyelni, csak a körömvágó ollóval szoktam kiszúrni, de ez nem túl hivatalos. Ha kiszúrod, a lötyit ami benne van steril vattával vagy gézzel(én papirzsepivel) felitatod, rányomsz egy ragtapaszt ha akarsz, aztán csumi.

A vízhólyag nem gáz, a vérhólyagot nem piszkálnám.

2011. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
compeed vízhólyagtapaszt, mert ha kiszurkálod, akkor holnap nem fogsz hegedülni, csak üvöltve....
2011. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

[link]

ez az

2011. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem nem szokott fájni, hanem hozzátapad a bőr és kész, nem is érzem... De ha van rá spécibb megoldás, mondjuk amit a 2. linkelt akkor megpróbálhatod.

Mondjuk én szerintem felesleges, én mindig kiszúrkálom.

2011. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!