Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit érez az aki Vizipipázik?

Mit érez az aki Vizipipázik?

Figyelt kérdés
vizipipázoskor is lekell slukkolni a fustot mint a ciginél :?
2011. szept. 10. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy szívod mint a cigit, persze. csak a pipa nem annyira egészségtelen.
2011. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemes megnyugtató érzés. Az elején.
2011. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy rövid idő után hányingert.
2011. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en meg nem cigiztem, csak vizipipa.

En kicsit felszabadultam, foleg mikor kiengettem a fustot.

Amugy addig kellemes, amig van aroma, mert utana kormot szisz es az meg borzaszto...

L

2011. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a dohányzás, csak nem szívod el a papírt így egészségesebb, és könnyebben megkapod 18 év alatt mint a cigit, na és persze illatos, ami egy nagy baromság alapjában véve!!! Akkor inkább rágjatok gyümölcsös ízesítésű tealevelet :D
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában baráti körben szívom, így egy társasági élmény. Nyugtató, nem kell slukkolni vagy letüdőzni, úgy szívod, ahogy kellemes. Nem "állsz" tőle be, egyszerűen nyugtató hatása van a füstölésnek. Ha egyedül szívod, egy fárasztó nap után este egy jó film és egy jó ital mellé, az rendkívül jó stresszoldó hatással bír. Illetve szórakoztató is tud lenni, ha gyakorolsz pár trükköt a füsttel(szappanbuborékfújás, füstkarikák, Gandalfoknak füsthajó stb.)
2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én nem tudom mi baj velem de az elején nagyon jó aztán meg hányingerem lesz tőle, szédülök (de nagyon) és nagyon fáj tőle a fejem...
2011. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!