Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az az alma-ecet kúra?

Mi az az alma-ecet kúra?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni mi az az alma ecet kúra és,hogy hogy kell elkészíteni!
2011. szept. 11. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Veszel almaecetet. Minden alkalommal, amikor valami étel belekerül a gyomrodba, utána megiszol egy kis pohár vizet, amibe egy evőkanál ecetet tettél.

Van egy könyvem, amiben fel vannak sorolva igen szép számmal fogyókúrák ,és abban olvastam ezt is.

2011. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Almaecet diétának két változata ismert. Létezik egy általános diéta, valamint egy villám diéta. Mindkét módszer hatékony, hiszen erről az almaecet gondoskodik. A választás csak azon múlik, ki mennyi idő alatt kíván lefogyni, valamint mekkora akaraterővel rendelkezik, ugyanis a villámdiéta nagyon megerőltető.


1 Általános almaecet diéta

Az almaecet diétának nincs időkorlátozása. Bármeddig tartható. Havonta fél kilogramm súlycsökkenés érhető el vele. Természetesen ez változhat az élelmiszerek minőségétől és mennyiségétől, valamint megnövelhető a súlycsökkenés, amennyiben rendszeres testmozgást is végzünk a kúra ideje alatt.


2 Almaecet villámdiéta

Ez a diéta nagyon drasztikus, ezért maximum öt napig tartható, különben hiánybetegségek léphetnek fel, valamint a szervezet legyengülhet. Amennyiben szigorúan betartjuk a kúrát, öt nap alatt két kilótól képesek leszünk megszabadulni.

2011. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a lassabbik fajtát kezdtem el, és habár nem fogyok vele a súlyom megtartom (enélkül növekedne)... úgyhogy egész jó szerintem.


de én utálom az egész pohár vizzel elkeverni, mert borzasztó íze és illata van, nem is menne le az egész. Úgyhogy úgy szoktam, ahogy a kanalas gyógyszert: egy kanál almaecet előre, leöblítve egy pohár friss vízzel.

2011. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

inkabb ne csinald. az ilyen egyoldalu dietak sosem egeszsegesek.

ha fogyni akarsz akkor annak mas a megoldasa. egeszseges kaja, es keves. az egeszsegeset nagyjabol mindenki tudja (keves szenhidrat, sok zold, natur, glikemias index stb). a mennyiseg szokott a gond lenni. hozza vagyunk szokva a sokat eveshez, ezt kell tudni legyozni es toredeket enni annak amit elotte. kb 1000kcal/nap, szepen szetosztva. maskepp ihatsz barmennyi ecetet nem fox lefogyni...

2011. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy evőkanálnyit kell lenyelni?
2011. okt. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!