Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiakad a combcsontom. Miért?

Kiakad a combcsontom. Miért?

Figyelt kérdés

Amikor állok és behajlítom a lábam akkor a csontom roppan egyet és kijön vagy mit csinál de ha lerakom akkor vissza megy. Ha sétálok akkor nincs semmi csak ha jobban felemelem. Amúgy nem fáj. De mitől lehet?

30f


2011. szept. 12. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ízületi gondok, még most nézesd meg, amíg nem késő, komolyan, ne járj úgy mint édesanyám....:S


23N

2011. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el: [link]
2011. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem olyasmit mondassz, hogy kiugrik az izületi árokból a combcsontod? Nos ilyen nem lehetséges, legalábbis normális esetben baleset nélkül nem. Vagy ha mégis, akkor az szerintem már régebben jelentkezett volna. Szerintem a szallagokkal lesz a gond, de nézesd meg dokival, aztán rezezhetsz, meg ezüstözhetsz, meg a gyurcsókot is felhívhatod, de egy röntgen és egy orvosi szem nem árthat.
2011. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!