Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó méregtelenítő teakeverék,...

Jó méregtelenítő teakeverék, vagy egyéb készítmények?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam, és eddig egyik egyik vizsgálat sem mutatott bajt, bár még van hátra pár. De addig is szeretnék kicsit méregteleníteni, mert azt olvastam, hogy a méreganyagok felhalmozódása a szervezetben is okozhat ilyen problémákat, hát gondoltam, ártani nem árthat:)

Nagyon radikális valamit nem akarok, mert úgy tanulni sem tudnék, meg már csak az hiányzik, hogy valami hiánybetegségem is legyen. Igazából két káros dolog van csak, amelyeket fogyasztok: a kávé és az édesítő, úgyhogy ezeket hagynám el. Tejből már jó ideje csak házit iszom, mert azt olvastam, a a bolti tej tele van hormonokkal stb.

Szóval ajánlanátok méregtelenítő tippeket? Csinált már valaki közületek méregtelenítő kúrát? Hogyan?


2011. szept. 13. 17:41
 1/1 anonim válasza:

ÉN igen én nagyon sokáig mézt ettem csak házit !

Aminek nem spáros másrkás meg tesco stb . hanem márkás !

És sok teát ittam minden héten valami másfajtát mert ha egyfojtába ugyan azt iszod elmegy a jótékony hatása !

Kamilla,Hársfa,stb többi gyógynövényes tea ! Én ajánlom neked ezt a fahéjas aloewerás teát ! a neve : Aloe Blossom Herbal Tea ettől hidd el jobban leszel de eztis eggyikhéten ezt a másikon azt minden héten valami mást ! Nembaj ha ismételed a sorrendet csak ne mindig ugyan azt !

+ Nézd meg ezt a videót van benne eggy csomó hasznos tanács hogy mit egyél :

http://www.youtube.com/watch?v=hPDvM3x1Szw -első rész

http://www.youtube.com/watch?v=rR5jUGXhDNA&feature=related -második rész

2011. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!