Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok hátfájásra és...

Mit ajánlotok hátfájásra és testtartásra?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy sokat fáj a hátam.

Sajnos olyan helyen dolgozom, ahol sokat kell állni és görnyedni. Rossz a tartásom és görbe a hátam.....

Van valami, ami segítene? Régen volt olyan cucc, amit lehetett viselni napközben ruha alatt és segített a jobb tartás elérésében és a fájdalom is megszűnt ezáltal.

Van most ilyen?


2011. szept. 14. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az úszást tudom ajánlani!!!;)Szép tartásod lesz tőle a hátizmodat is és a többi izmodat is erősiti!Kell ennél jobb?;)
2011. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az úszás szerintem is nagyon jó, emellett tudom ajánlani a szakszerű(!) masszázst is. Annyiban biztosan hasznosabb, mint a ruha alatt viselhető cucc, hogy nem csak puszta fájdalomcsillapító, hanem több más egészséges hatása is van, de a cuccokhoz nem értek. Írhatsz privátban, tudok segíteni.

És még egy: próbálj egyszerűen tudatosan odafigyelni a tartásodra állás és ülés közben is. És sportolj valamit, még ha nem is úszol, mert az javítja az izmokat és a keringést.

2011. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gerinctorna,úszás,kettlebell edzés.

Ezek garantáltan helyrerakják.

Utánanézhetsz a Fegyencedzésnek is,abban is vannak deréköv erősítő gyakorlatok.

De ha már a sima állástól is fáj,akkor a gerinctornával kezd.

Háziorvos beutal és ingyen van,nem bonyolultak a gyakorlatok 1-2 alkalom alatt megtanulható és otthon is végezhetőek.

Az a cucc meg amiről kérdezel esetleg csillapíthatja a kellemetlenséget,de a problémát csak elnapolja,meg nem oldja.

2011. szept. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2011. szept. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!