Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt gerincserve,...

Akinek volt gerincserve, legyszi irja le a rovid lefolyasat. A kezdetektol a gyogyulasig?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de a nönéremnek eléggé komoly volt míg meg nem operálták. Mellesleg orvos asszisztens vagyok, igy leírhatom a tapasztalaimat. Több oka lehet, erös fizikai munka, ülö munkahely, elhízás, vagy akár egy rossz mozdulat. Van akinek csak egy akut helyzete van, és van aki krónikus beteg. A kezelés mindíg a legenyhébbel kezdödik, és fokozatosan próbálkoznak erösebb metódusokkal. Vagyis , gyógyszerkezelés, helyi kezelésekkel, mint rheuma, fájdalom csillapító, melegítö kenöcsök. Gyógytorna, illetve a gerincizom erösítése. Injekciósorozat, Infúzió sorozat, Infiltráció, vagyis helyi kortizonos injekciózás, végül ha nem javul akkor mütét. Remélem segitettem.
2011. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!