Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? (menstruációs...

Ez normális? (menstruációs görcsök)

Figyelt kérdés
Tegnap reggel megjött a mensim, minden teljesen a szokásos módon ment, nem görcsöltem különösebben. Aztán tesi órán futottunk. Hirtelen és sokat. Annyira begörcsölt a hasam, hogy vagy 20 percig csak ültem és megmozdulni, felállni sem tudtam. A görcsök később enyhültek, de még mindig fájt a hasam, a szokásosnál sokkal jobban, főleg ha felálltam. Mikor hazajöttem vettem be gyógyszert, de a görcsök továbbra sem enyhültek és a szokásosnál sokkal 'jobban megvolt' Nem tudom, hogy ez normális-e, még soha nem történt velem ilyen, pedig 18 éves vagyok, szóval párszor már túlestem ezen a mizérián. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 16. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, mert ha futsz, felpumpálod a vérkeringésedet, ezáltal több vér jön. A futás meg ilyenkor nem a legjobb...
2011. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
húh, köszi a válaszod. Egyébként tudom, hogy a futás nem a legjobb, de olyan hím soviniszta, idióta tesitanárom van, hogy szerinte ez egy teljesen fájdalommentes, normális dolog és eszünkbe ne jusson emiatt felmentést kérni. Szóval esélytelen a dolog...
2011. szept. 16. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még szerencsére nem jött meg suliban (nyáriszünetben jött meg először, most kéne harmadjára, de már 1 hete késik), de a mi tesitanárunk is ilyen, úgyhogy nem tudom, hogy fogom kibírni. Örülök, hogy segíthettem :)
2011. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!