Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A halucináció mint állapot...

A halucináció mint állapot hogyan jöhet létre? Hogy lehetséges a környezet teljes mértékű átalakulása a személyben?

Figyelt kérdés
Pl amikor valaki halucinál , (drogoktól stb.)akkor pl a saját szobájában is érezheti úgy hogy egy másik helyszínen van, de a tárgyak helyzetét érzékeli, tehát nem megy neki a falnak vagy ilyesmi...ez hogy lehetséges, hogy alakíthatja át a környezet minden részéetét az agy?
2011. szept. 16. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem értem.
2011. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát akkor ezzel nem volt szerencséd :)
2011. szept. 16. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tépj be többször, vagy ha igen akkor ne keress magyarázatot az "agymunkára", vagy ha igen akkor csak magadban!!!
2011. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem mit akarsz kérdezni és én is kiváncsi vagyok erre.

Meg még tudod mi érdekel? Hogy ha valaki halucinál, olyankor mi játszódik le az agyában? Az agy mindig müködik, és gondol egy valamit, amit a szeme kivetit hogy lássa is, vagy hogy van ez? Szóval erre én is kiváncsi vagyok, hogy hogyan alakul ki a halucináció.

2013. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

Nézzetek meg ezt, itt talán választ kaptok a kérdéseitekre. Szerintem nagyon jó.

2017. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!