Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem látom, pedig nincs...

Azt hiszem látom, pedig nincs ott, mégse halucináció. Mi ez?

Figyelt kérdés
Látok jobbra-balra, sötétbe, hirtelen stb felbukkanó mozgó foltokat. Azt hiszem bogár mászik ott. De nem. 3 napja megy ez így és vagy 5 percenként vagy óránként... Én ezt nem nevezném halucinációnak, mert nem arról van szó, hogy 5 percig bámulnék egy ereszkedõ pókot, közben az nincs is ott.
2011. júl. 7. 03:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a hallással is így vagyok. Mintha mintha.. de semmi.
2011. júl. 7. 03:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy az idegrendszered kicsit gyenge...ki vagy merülve,vagy túl sok stressz ért mostanában.Ilyen esetekben produkál ilyesmit az ember képzelete..

Vagy szellemjárta helyiségben tartózkodsz.

2011. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek a kis fekete pontocskak,v repülö legyek,öregkorba jelentkeznek,de sokaknal mar fiatalkorban,nem veszelyesek,de a jo, a szemorvoshoz evente 1x elmenni.

[link]

2011. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

07:25

Ha a hallassal is igy vagy,lehet a verkeringessel is van problemad,nekem akkor vannak ezek a kis fekete pontok.

2011. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt vérkeringés.
2011. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy fehér, szürke. Az a lényeg, hogy olyan mint valami ami mozog a szemem sarkából.
2011. júl. 7. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha időskori makula degeneráció lenne, akkor a látómező közepét, vagyis a centrális látást érintenék ezek a foltok, amik állandóan fixen ott vannak a szemed előtt, de nálad valami más lesz a gond ezek szerint.
2011. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2011. júl. 8. 01:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyesmi ha kimerült vagyok. (pl. kutyának néztem a felmosót), de pöttyök, felvillanások, zajok is szoktak lenni.


Alváshiány, stresszes időszak, idegi kimerültség is okozhatja.


Persze az sem kizárt hogy szemészeti problémád van.

2011. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt nem volt szo,az idöskori makula degeneraciorol.
2011. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!