Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rongyos a kezem, ekcémás,...

Rongyos a kezem, ekcémás, nagyon száraz. Babám van, igy a mosogatástól szétment, hiába veszek kesztyűt. Van valami gyógyszertárban kapható jó krém, amit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkcema kenőcs jó rá. Nem tudom, lehet-e recept nélkül kapni, úgy emlékszem, nem.
2009. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellette még kenheted esténként( mert lassan szívódik be) körömvirág-kenőccsel, azzal ami kicsi tégelyben szokott lenni, és sötétsárga a színe, én is azzal kenem, ha már nagyon katasztófális a helyzet, sőt macskakarmolást is hamar begyógyított meg borotválás után a lábamon lévő pöttyökre is jó volt :)
2009. ápr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A körömvirág-krémet ajánlom én is! A rettentő zsíros és tényleg hatásos!
2009. ápr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, bár nekem allergia hozza ki és utána harcolok vele. Ha nincs meg előtte az allergén (nálam bizonyos kutyafajták szőre), akkor nem jön ki, egyébként mosogatástól is, ahogy neked.

Hidrokortizon vált be, más nem használ :(

Lehet, hogy nálad is meg kellene találni azt az anyagot, amitől előjön az ekcémád. Pl. fém, a mosogatószer, állatszőr stb.

2009. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!