Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha körömgombára az orvos mit...

Ha körömgombára az orvos mit írna fel? (kb a negyede beteg a körmömnek) és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Valamint ha orvoshoz csak 1 hét múlva tudok elmenni, akkor vegyek inkább egy nailnert a gyógyszertárban? Melyik megoldás lenne a jobb? /Mindkettőt sajnos nem tudom megvenni. /
2011. szept. 18. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még csak a negyede beteg az "nagyon jó" ,én azt javaslom ne szórd a pénzt az ablakon,ezek az ecsetelők semmit nem érnek,a gomba leereszti a fonalait a köröm mélyebb réetegeibe,ezért vagy megszünik néhány hétre,utána visszatér aprobléma,vagy meg sem szünik.

Szájon át szedhető gyógyszert fognak neked irni,kúraszerűen kell kezelni a körömgombát.Sok idő lesz mig elmulik,de ha most orvoshoz mész akkor még időben leszel. Csak könyörgöm ne hanyagold el a dolgot,én korházban dolgozok és 10 emberből 6nak olyan gombás az egész lába,körme,és annyira leszarják....pedig undorito és erősen fertőz is.

2011. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tudok rá egy jó megoldást ha gondolod írj!!!!!!!
2011. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!