Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fogok "érni"? Elég...

Mikor fogok "érni"? Elég furcsa megfogalmazás de, akkor mondom úgy hogy "férfiasodni"? (lent inkább! )

Figyelt kérdés
15/f vagyok! (Nem rég lettem) Soha semmi baj nem volt a pajzsmirigyemmel!! Véreredmény is jó volt meg ilyenek. De pld mikor kezd el a hangom mélyülni, arcom is változni mert elég fiatalos az arcom!! A hangom még átlagos. De már másoknak mély, meg úgy néznek ki mint egy 15 éves... Esetleg genetika??? És ha megmondanátok akkor mikor kezdődik el a mutálás??? Még hogy elmondjam szinte mindenhol szőrös vagyok. ( kar, láb, hónaljam kezd, a nemi szervem is....) Engem ez nagyon érdekel!
2011. szept. 18. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Legjobban 18-20 éves korodra fejlõdsz ki, vannak akik elõbb, igen köze van a genetikànak hozzà.
2011. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!