Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés alvás előtt?...

Mi ez az érzés alvás előtt? Hogyan lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írom-e... szóval elég nehezen alszom el, mert ha csak "nyugiban nézem a sötétet és nem gondolkozom", mint ahogy már tanácsolták, egy fura "érzés" lesz úrrá rajtam. Szóval mintha lebegnék, zsibbadok, nem bírok mozdulni, még a kisujjamat sem, de teljesen tudatomnál vagyok olyankor, és tudom is, hogy "Na, már megint kezdődik"

Mi ez az egész? Mivel lehet magyarázni? Hogyan tudom elkerülni? Mert nagyon pocsék... normális válaszokat kérek szépen, köszönöm!


2011. szept. 18. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Alvás paralízis. Így hívják ezt
2011. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel tudnád kikerülni. Talán menj el a körzetihez és mondd el neki, ő hátha többet tud segíteni.
2011. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök felesleges. Mindenkinél van ilyen érzés, csak van, akinél gyorsabban elmúlik, nálad meg tovább tart. Teljesen ártalmatlan, meditatív állapot. Alfának hívják az agykontrollban. Használd ki, legyenek közben pozitív gondolataid, képzeld el azokat, amikre vágysz... meg fogsz lepődni, ha megvalósulnak. :)
2011. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor fáradt vagyok én is érzek hasonlót mikor már vízszintesbe helyezem magam,sőt múltkor úgy éreztem hogy kicsit szédülök is és már 1 perc múlva aludtam is:)Szóval ez nem egyedi probléma, sztem mindenkinél igy van!
2011. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg tőle, ez valóban az alfa állapot. Én több havi gyakorlás után tudtam elérni. Tanulj meg valami önszuggessziós szöveget.
2011. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy az alfa nem zsibbasztó, hanem kellemes és nyugodt... akkor most mi van? :S
2011. szept. 19. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
De, zsibbasztó. Amúgy tényleg kellemes, nyugodt, te viszont azért nem érzed annak, mert félsz tőle, és felidegesíted magad, hogy ez rossz és baj van. Élvezd és akkor megnyugszol. Lélegezz egyenletesen. Nem lesz semmi bajod.
2011. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!