Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszert ismertek, ami...

Milyen módszert ismertek, ami meggyorsítja a hányást?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szoktam inni, nem vagyok alkoholista, maximum havi 1-szer. Viszont nem nagyon bírom, kis mennyiségtől és nem töménytől (általában 1-2 dl bortól) is hányni szoktam (nem rögtön, általában másnap), ha vendégségben megkínálnak a vacsora mellé vele, akkor is. Ezt hosszas hányinger előzi meg...Ezt lenne jó gyorsan áthidalni, mert ha hányok egyet (bocsánat), utána már teljesen jól leszek, és el tudom kezdeni a napomat. Próbáltam már ledugni az ujjamat, fogkefét, langyos tejet inni, semmi. Most egy ideig nem lesz aktuális, de légyszi normális válaszokat írjatok.
2011. szept. 20. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom, de ha az nem hat hogy lenyúlsz a torkodon akkor más nem nagyon fog. Lehet hogy nem bírod a bort szóval lehet azt is el kellene felejtened. Javaslom még azt hogy vízben oldjad fel a szódabikarbónát és azt idd meg gyorsan 1-2 perc alatt ki is fog jönni belőled.
2011. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Langyos sós vizet kell inni.
2011. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,jól mondta az előző. Szóda bikarbónát igyál,vagy por formájában nyeld le,ki fog jönni minden.
2011. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem sokszor hányingerem van migrén miatt.Én lenyúlok a torkomon és ez segit.addig csináld mig nem hánysz:-)jobbulást!
2011. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek iszol, ha rosszul vagy tőle? Biztos nem véletlen, h. ilyen kicsi mennyiségtől is kibuksz! A szervezeted nem bontja le az alkoholt, vagy valami a kiválasztásodban más, mint az átlagembernek. Ne igyál! Ezt más is meg fogja érteni, h. rosszul vagy tőle. Ha meg nem, az őt minősíti. Szerintem a jókedvhez nem kell feltétlenül alkohol. (Az is lehet, hogy eleve sok a gyomorsavad, és a bortól rengeteg termelődik.)
2011. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!