Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki tök véletlenül látta...

Aki tök véletlenül látta volna az autóbalesetet újpesten (kék autó) rózsa utca-árpád út, meg tudja mondani mi lett a nővel?

Figyelt kérdés
Én voltam az egyik aki segített visszaborítani az autót, de miután láttam, hogy könyebb sérültek vannak továbbálltam.
2009. ápr. 24. 22:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
senki sem a kérdésre válaszolt. De még mindig nem értem, emberek, ha láttok egy beszorult embert, akinek lehet, hogy két percen múlik az élete, vagy ennyi kell, hogy újjáélesszék.... nem kiszeditek a kicseszett autóból? hiába szakértelem. ilyenkor cselekedni kell, nem bámészkodni, figyelni a két beszorult embert, és várni amíg megjön a mentő... lehet, hogy most ilyen józanul kicseszettül meg tudjátok mondani, de ha ott lettetek volna ti is (negyediknek) segítettetek volna óvatosan visszafordítani az autót. Ennyi. A kérdésem az volt, hogy mi lett a nővel. A továbbáltam alatt meg az fekszik, hogy 40-en voltak körülöttünk addigra akik csak álltak és néztek. A másik 3 meg ottmaradt aki segített visszafordítani a kocsit. De mindegy... Szóval a kérdés az mi lett a nővel. Nem fejmosást kértem, köszönöm. Ilyen alapon mindenkinek járna a kis piros kezecske.
2009. ápr. 25. 21:51
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

Első válaszoló: MIÉRT KELLETT LEPONTOZNI VKINEK?

Ez nem igaz...

Lehet, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de kíváncsi voltam mi történt!!!!!!

Kössz szépen annak az okosnak aki lepontozott!

2009. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól tetted főleg, hogyha a nő is kiabált, hogy mentsék meg a férjét, mert hisz biztos ő látta, hogy mi történik a férjével. És, hogy elmentél azzal sincs szerintem semmi baj mivel ott votlak csomóan, és lehett volna normálisan is válaszolni a kérdésre, kiváncsi lennék ti mit tennétek ilyen helyzetbe annyira okosak vagytok így látatlanba... pff..
2009. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le, csak azok kaptak piros kezet akik lehülyéztek.
2009. ápr. 26. 12:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik elhunyt!
2013. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!