Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki tök véletlenül látta...

Aki tök véletlenül látta volna az autóbalesetet újpesten (kék autó) rózsa utca-árpád út, meg tudja mondani mi lett a nővel?

Figyelt kérdés
Én voltam az egyik aki segített visszaborítani az autót, de miután láttam, hogy könyebb sérültek vannak továbbálltam.
2009. ápr. 24. 22:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
félek miattunk ájult el a nő, mert mielőtt visszalöktük volna a kocsit még segítséget kért. Nem néztem meg mentem tovább. Állítólag a nő állapotos volt. Vetélhet ilyen esetben?
2009. ápr. 24. 22:21
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Elnézést, hogy nem válasz: Leírnád pontosan mi történt?Nem hallottam a balesetről, de érdekelne mi lehetett!:(
2009. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
nem voltak mentök rendörök tüzoltok? nem mondod komolyan hogy képesek voltatok magatoktol átfordítani az autot csak ugy!!!???? és ha gerinctörése van vagy olyan baja, hogy nem lehet mozgatni?
2009. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Hát, te ritka hülye vagy már megbocsáss. Mi van, ha tényleg maradandó sérüléseket okoztatok neki? Pláne, ha ne adj isten tényleg terhes is volt. Senkihez nem szabad hozzányúlni szakértelem nélkül!

Aztán fogtad magad és elhúztál? Nézelődtél volna akkor. Gratulálok.

2009. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

komolyan kérdezem, ha látsz felborulva autót, és a mentő tűzoltó max 5 perc múlva érne ki (amúgy kihívtuk őket) és benne egy nő ordít, hogy szedjék ki a férjét, és nem tudod mi van a másik oldalon, nem visszadöntöd azt az autót, lehet, hogy perceken múlott volna az élete annak aki a föld felöli részen volt, amúgy meg finoman döntöttük vissza nem úgy hogy dobott rajta két métert, de tudjad jobban mit kellett volna csinálni, gondolom ki vagy rá képezve.

légyszíves ne hülyézz le. idióta barom.

2009. ápr. 25. 14:50
 6/15 A kérdező kommentje:
következő történt. Kereszteződés nagy forgalommal, valaki átment a piroson vagy rosszul kanyarodott, az áthaladó kocsi oldalba kapta és repült. Az autó oldalra fordulva repült vagy 10 métert, majd leállt. Mindenki csak bámult, egy nő az autóban kiabált, hogy szedjék ki a férjét. A férje nyilván a felborult rész alján lehetett. Nem első kiszabadítani? Vegyétek figyelembe, hogy az autó a két pont között (tehát a felborulás és a normál stabil állás között) még egyensúlyban volt (ugye a motor a súlypont) és így max 45 fokot esett, de azt is úgy, hogy tartottuk és a lengéscsillapító felfogta a lökést. A férfi így ki tudott szállni. De mivel az ő oldalára volt alapból borulva az autó, olyan komoly sérültet vártam, hogy először meg se mertem nézni. Szóval mindenkinél első lett volna visszafordítani az autót.
2009. ápr. 25. 14:54
 7/15 A kérdező kommentje:
az autó egyterű volt, kicsit kocka alapú, asszem egy suzuki wagonr, tehát nem volt akkora nagy esése.
2009. ápr. 25. 14:56
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
mekkora egy barom vagy te! az orvosok is megnézik a gerincét stb, mielött egyáltalán a lábát megmozditják, hiába egyterü,nem dob akkorát, stb, akkoris gondolj bele hogy mekkora nyomás az egy tesre, egy lábmozditáshoz képest pl. te irto buta lehetsz. aztán még el is húzol. nem is mondom hogy milyen bajok történhettek, még a végén szarul fogod magad érezni
2009. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
hát nekem nem az lett volna az első! hanem megvárom a mentöket és elmesélem mi történt, nem pedig felelötlenül döntögetem az autot, aztán elhuzok a francba.
2009. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
erre nem kiképzik az embereket. tudod akinek van esze az nem nyul hozzá
2009. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!