Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesegörcs vagy gyomorfekély?

Vesegörcs vagy gyomorfekély?

Figyelt kérdés

Volt már fekélyem,iszonyúan fájt,hánytam stb.átsugárzott a hátamba is a fájdalom,de az nem enyhült,erősödött folyamatosan.Most nem tudom mi lehet,fáj a derekam,hullámokba jön,ha lepihenek jó,aztán fáj ha valamit csinálok.Ebe a hónapba az a harmadik ilyen,ez vesekő,vagy vesehomok?

Jól esik ilyenkor pisilni,majd pár óra elteltével elmúlik,a vesémmel lehet gond?Megfázott(kitakarózva alszok)természetesen megyek dokihoz,csak érdeklődnék,szép estét!


2011. szept. 21. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A vesegörcs és az elakadt kő sem okoz "hullámzó" fájdalmat. Az éles,és iszonyatos fájdalom,fellálni sem tudsz.

inkább vesegyulladásra gyanakodnék,de az az igazság,hogy ezek a zsigeri fájdalmak,amik a hasüregből vagy a tájékáról erednek nagyon sokfelé sugározhatnak,ezért nehéz rájönni ennyiből,hogy hol van a gond.

Minden jót,és jobbulást kivánok:)

2011. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon,de nagyon köszönöm a válaszod,én is vesegyulladásra gondoltam,persze orvosok nem vagyunk,annyit érzek,mintha a derekam fájna,ez más,mint a fekély tünetei,bár remélem nem az,mert az egyoldali fájdalom volt annó,most mind a kétoldalt érzem,mintha felfáztam volna.Köszönöm a jókívánságokat:)
2011. szept. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!