Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja hasba vágtak...

Egy hónapja hasba vágtak edzésen ököllel, úgy hogy nem feszítettem rá. Ha beszivom teljesen a levegőt a hasamba a maximális megfeszülésnél érzem hogy belül vmi nincs rendben, egy ponton feszülést érzek belül. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem mellkason csaptak egyszer úgy, hogy lemaradt a blokkom, és 100% osan betalált a szegycsontomhoz a srác, ezután nekem is hetekig fájt még lélegzetvételre is, ha nagyobb bajod lenne pl belső vérzés akkor már szarabbul lennél, de ha nem vagy nyugodt, menj vele dokihoz.
2011. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl csúnya izomszakadás,bél-, rekeszizom vagy hashártya sérülés...már rég dokihoz kellett volna menned
2011. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem fáj csak belégzésre érzékeny,eddig nem is gondoltam a dokira, csak már elég régóta tart..
2011. szept. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!