Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Aranyérrel műtöttek...

Segítség! Aranyérrel műtöttek és szerintem valami nincs rendben. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Múlt héten hétfőn volt lézeres aranyérműtétem és nagyon sajnálom, hogy csak most találtam rá egy oldalra, ahol azt írják, hogy a lézeres megoldás nem éppen a legmegfelelőbb és nagyon sok rosszat írnak az általam jónak gondolt magánklinikáról... Nagyon szidom magamat, hogy csak most kezdtem el jobban keresgélni erről a dologról, mert akkor valószínű, hogy a műtétre nem megyek el és nem aggódnék ennyire, ugyanis a műtét után kb a 3. napon kezdett el valami kis pukli lenne a végbélnyílásomnál, ami azóta kicsit nagyobb lett. Pont abban a három irányban van, ahol az aranyerem volt. Egyszerűen nem tudom mi lehet ez. Fájni csak székelés után fáj, de nagyon zavar, hogy ott van! Teljesen meg vagyok rémülve! Kontrollon azóta még nem voltam, de telefonon elmondtam mi a panaszom, azt mondják lehet ödémás... Vajon mi lehet ez? Mit tudok csinálni vele?


Várom mi előbbi válaszát...


2012. júl. 11. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!