Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kipattogok a melegtől, tiszta...

Kipattogok a melegtől, tiszta vörös a nyakam, apró kiütések vannak a karjaimon, de semmi nem használt még. Mit tegyek? Nyáron szinte nem is tudok kimenni a lakásból, télen elrejtem sállal.

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyásznál jártál már? Mert ő biztos tud adni rá valamit ami használ:)
2011. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a meleg kiütések azért vannak, mert a hőségben jobban verejtékezel és az izzadsággal távozott, a bőrödre került méreganyagok allergizálnak, kicsípik a bőröd és kiütéseid lesznek.

Legyen nálad nedves törlőkendő, hátha segít valamit. És első nagyon jól mondja, bőrgyógyász. Ártani biztos nem fog.

2011. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ázsiai szifiliszed vann. te . kell szedjél 2 tonna penicilint és elmulsz te iss.
2011. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik úgynevezett meleg-allergia. Valószínűleg neked ez van, menj el a bőrgyógyászatra, ott tudják tesztelni és utána felírnak rá gyógyszert.
2011. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez most nekem van, a borgyogyasz ket fajta kenocsot adott. Az egyik gyogyszertari, a masik gyari.
2013. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!