Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a térdem állandóan?

Miért fáj a térdem állandóan?

Figyelt kérdés
a nyár elején kezdődött, majd nem mindig fáj a térdem... van hogy csak egy kicsit, néha meg nagyon fáj már.. orvoshoz nem épp akarok menni.... (csak ha muszáj. mitől lehet ez? hirtelen növés, vagy? 16éves/190cm magas vagyok..
2011. szept. 24. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
és nehaggyam ki a ropogást, vagy nem is tudom,hogy nevezzem... mert olyan mint ha "csikorogna"... valami gyógyszer, kenőcs, vagy valami más?
2011. szept. 24. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:

DOKI!!!

Én 13 éves koromban nyúltam meg nagyon, mellette aktívan sportoltam, ez igen nagy terhet jelentett a térdeim számára. Ráadásul a családban sok porckopásos eset volt, így le is szólt a doki, hogy vigyázzak a térdeimre. Akkor azt mondták a növés és a terhelés miatt van, majd talán elmúlik. Kaptam rá valami krémet éjszakára, be kellett kenni és körbetekerni fóliával meg fáslival. Nem múlt el. Abba kellett hagynom a kosárlabdázást, mert nem bírtam végig játszani egy meccset sem már. Miután 16 éves koromban kb abbahagytam, egy zöldkagylós kúrát írt fel a dokim és azóta semmi gondom, csak frontérzékenység miatt szívok, de akkor nagyon.


Lényeg a lényeg, hogy akármitől is lehet, porc sérüléstől vagy kopástól, ez nem játék! Nézesd meg dokival, hogy csak a növés és majd elmúlik magától, vagy valami gáz van-e. Ő tud krémet is írni rá.

2011. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép nyulánk fiú vagy. A térd fájást okozhatja a hirtelen növés, esetleg valamilyen hirtelen terhelés. Lehet, hogy egy kis fájdalomcsillapító kenőcs elég lenne rá. Ha továbbra is fáj, mutasd meg ortopédus orvosnak. Ő nem bánt, nem is ad injekciót. De neked még nagyon sok időd van hátra az életből, és nagyon rossz lenne ezt egy mostani nemtörődönséggel esetleg örökre elrontani.
2011. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!