Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22éves vagyok. Nem kéne ennyi...

22éves vagyok. Nem kéne ennyi idősen elmenni valamilyen kontroll vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Van valami bajod?
2011. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

de nőgyógyászati rákszűrésre, tüdőszűrésre kéne évente járni

fogászati ellenőrzésre félévente


ha évi 3 alkalommal adsz vért, akkor ott megnézik a véred + ellenőrzik a vérnyomásod, hemoglobin szintet - ha gond van, akkor szólnak róla

2011. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nincs semmi bajom, csak kíváncsi vagyok


fiú vagyok

2011. szept. 24. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:
helyedben elmennék mert meg fogsz halni 100 éven belül
2011. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha pasi vagy, akkor a nőgyógyászati rákszűrés felesleges ;)
2011. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki ijesztett meg ennyire? Ha semmi bajod, akkor miért gondolkodsz ilyen negatívan? Én 50 éves leszek decemberben, semmi bajom szintén, de még most sem töröm a fejemet azon, hogy elmenjek orvoshoz. Felejtsd el a dokit, és hancúrozz a barátoddal, barátnőddel, örülj neki hogy egészséges vagy!
2011. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó: jó látni, hogy vannak ilyen optimista emberek is. kül sztem a kivizsgálás sosem árt 18/l
2011. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogorvos... tüdőszűrő, vérnyomásmérés, vérvétel...stb. Ezeket nem árt évente egyszer megcsináltatni. :)
2011. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mivel az utóbbi időben egyre többen lettek rákosak az ismerettségi körömben még hasonló korúak is, mint én
2011. szept. 27. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
A rák is, mint minden más betegség lelki alapon alakul ki. Ez azt jelenti, hogy bizonyos konfliktus helyzetek ha hosszú távon fennállnak, terhelik az illető immunrendszerét, nehezen, vagy egyáltalán nem tudja magát túltenni ezeken a számára nehéz helyzeteken, akkor sajnos bárki megcsinálhatja magának a rákot. Éppen ezért kellene pozitivabban hozzáállni a problémákhoz, úgy gondolni rájuk hogy azok megoldhatók, mert akkor egyrészt jönnek is használható ötletek a megoldáshoz, másrészt az ember nem terheli a lelkét feleslegesen, így kisebb esélyt adva a rák kialakulásának.
2011. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!