Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat ilyen hosszan...

Mi okozhat ilyen hosszan fennálló problémát? Fertőzés, esetleg vegyszer, vagy valami fejlődési zavar?

Figyelt kérdés

Már évek óta időröl-időre izületi fájdalmak törnek rám szabálytalan időközönként. Gyakran gyengeség-érzésem van, volt.Többször különösen erős migrén tört rám, a Quarelin se hatott, és amikor már azt hittem megőrülök a fájdalomtól, megállíthatatlanul elkezdett ömleni az orrom vére, (sok kifolyt, egyszer kb. 1 deci is), majd eztán egycsapásra kiállt a fejemből a fájdalom, mintha soha sem lett volna. Ez a problémák kezdete után, néhány hónapon át párszor volt jellemző. Néha azt érzem, hogy a szívem "rendetlenkedik", néha gyors egymásutánban ver, majd rendesen, néha meg mintha kihagyna (a vérnyomásmérőn is mutatta ezt a pulzusjel). Amikor 7 évvel ezelőtt ez az egész kezdődött, az volt az érzésem, hogy a szellemi képességeim is valamit gyengültek. Émelygés is előfordult viszonylag sokszor. Az elején étvágytalan voltam és fogytam is valamit.


Még csak 17 éves voltam, amikor elkezdődött, úgyhogy nem is öregség miatt van.:S

Légyszi csak az írjon, aki sejti, hogy mi válthatja ki ezt.


2009. ápr. 26. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni.
2009. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz a dolog vége, csak kíváncsi vagyok, hogy mégis mi lehet ez?
2009. ápr. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!