Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cipralex fel ev utan kijohet...

Cipralex fel ev utan kijohet h nem kellett volna abbahagyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3eve mondta az orvosom panikbeteg vagyok azt sem tudtam mi az soha nem volt ilyen bajom cipralex szedesevel kacsolatba az lenne a kerdesem h en szedtem 2evig egyet reggel mellette napi 3 frontin a 3 frontint lassan csokentettem ma ott tartok h delbe fel este fel cipralex pedig februar ota nem szedem az lenne a kerdes h ferbrur ota kijohet e az h nem szedem lehet e valami jele h szednem kell jol erzem magam jol alszok stb csak valamiert 3v 4 negy napja rosszul vagyok tavaji evben se volt sem volt semmi bajom d emost mintha visszajott volna de nem olyan durvan es csak par percig max oraig tart szoval lehet az h most jon ki h nem kellett volna abba hagyni nem egyszerre tetem le fel evig felet szedtem utana es igy csokentettem orvosom mondta h lassan le lehet tenni csak en kulfoldon leozok sok stressz stb nem tudok vele mindennap beszelni koszonom valaszokat
2011. szept. 24. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a pánikbetegség kiújulhat. Ha újból felírják minnél kevesebb ideig szedd, persze csak akkor, ha jól érzed magad. Próbálj meg a Xanaxból átmenetileg annyit szedni, mint a csökkentés előtt. Lehet ez is segíteni fog. Volt amikor én így úsztam meg újabb antidepresszáns szedést. Próbálj meg valami relaxációs gyakorlatot rendszeresen alkalmazni, nekem az sokat segített.Szedjél Neuroptimot.
2011. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszt nekem nehe az is sokat segit h fejbe kell helyre tenni h jol vagyok nincs semmi mert ujra es ujra felek h elojon de ez a baj ezt is tudom es altalaba mukodik de ha nem akkor az kegyetlen rossz nem nagyon szeretnem szedni mert babat szeretnek szval mara az h magamnak kel h eros legyek fejbe ooo es az orbancfurol tudsz valamit????
2011. szept. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!