Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyakropogás? Sziasztok! Olyan...

Nyakropogás? Sziasztok! Olyan problémát tárok most elétek, amit szerintem elég gyakori. Nos. Állandóan recsegtetem/ropotatom a nyakam, ujjaim, hátam, stb.4-5 éve csinálom, olyan volt mint a cigi, egyszer elkezded az életbe nem tudod abbahagyni.

Figyelt kérdés
És hát az a helyzet, hogy ezt sem tudom. A nyakamnál nagyon durva, és ha nem csinálom, fáj. Ha meg forgatom a fejem, az pláne nagyon durva, érezni, hogy mintha őrlődne az összes ideg, ér, stb. Napi szinten vagy 40-50 kattanás. Segítsetek, kérlek, hátha van rá valami bevált módszer. Előre is köszi!!! Ui.: orvosnál voltam, hülyének néztek két helyen is, mondván, miért nem hagyom abba? MERT NEM TUDOM B**DMEG!!
2011. okt. 21. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A lehetoseged megvan, hogy megszabadulj ettol a rossz szokastol, mivel artasz onmagadnak, tehat hasznald a tudatodat! Akaratero, onfegyelem, kitartas!

Tudatos eletmod. Tudod, hogy mit es miert teszel, tehat ezt a nyakporgetest nem fogod vegezni, mivel tudataban vagy annak ,hogy artalmas...ennyi.

2011. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha lesz valami,ami leköt,akkor nem figyelsz annyit ilyenekre és abba hagyod.
2011. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!