Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mi miatt van, hogy egy jó...

Az mi miatt van, hogy egy jó alakú lány egy idő után elkezd már hízni, és messze nem fog olyan jól kinézni?

Figyelt kérdés
Mi miatt szed fel + kilót? minek? van 1-2 olyan lány a környéken aki évekkel ezelőtt jobban nézett ki sokkal alkatilag, most meg 17-8 éves korára nagyon elhízott, komolyan mondom az anyja jobban tartja magát
2011. szept. 26. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szereztek egy pasit és elkényelmesedtek!
2011. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem el , hogy nem veszi magát észre néhány ember, hogy , húúú hogy nézek most ki , és mennyivel jobban néztem ezelőtt ki...
2011. szept. 26. 18:59
 3/12 anonim ***** válasza:
betegségre nem gondoltál? vagy.. lehet a fogyás ellentettje is..túl vékonynak látja magát és elkezd hízni... ez is lehet..vagy szimplán nem foglalkozik vele hogy néz ki :D
2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt divat suli után beugrani a McDonaldsba, és ha nem alkatilag vagy vékony meg is fog látszódni rajtad.

Nem menő mozogni, csak a gép előtt ülni, meg partyzni. Ez az átlagos válasz, de sokan hízhatnak fogamzásgátlótól vagy betegségtől, azért ezt is vedd hozzá.

2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
betegség kizárva. fogamzásgátló minden hölgynek + kilót jelent? akkor ne szedjen azt vagy sportoljon mellette, a csávója meg vegyen fel kotont (mint én)
2011. szept. 26. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Tinédzserkorban sokan nem híznak, bármennyit esznek, nekem is volt ilyen osztálytársnőm aki folyton piszkált ha tízóraiztam, miközben ő egész nap evett és mégis 10 kg-val kevesebb volt, aztán persze amikor nagy megkésve elérte a pubertáskort, akkora hája lett, hogy egy évig elég szappanom lehetett volna belőle.
2011. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ilyen korban a lányok egy része eléggé meghízik szerintem. Legalábbis én úgy vettem észre, mindenkire rakódik plusz kiló. Ha ez őket nem foglalkoztatja, akkor te se foglalkozz vele.

Egyébként nem minden esetben jelent +kilót a foggátló, de lehet, hogy ennél a két lánynál igen.

Nem tudom mennyi idős vagyok, de hidd el, számodra is eljön majd az a kor, mikor könnyebben pocakosodsz. :)

2011. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nekem biztos nem , max úgy hogy felszedek még +20kiló izmot
2011. szept. 26. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, persze :D
2011. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
persze is , még sovány vagyok 190 cm 82 kg, a java még hátra van a 100kilós határig
2011. szept. 26. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!