Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, eddigi csajomn...

15 éves vagyok, eddigi csajomnak nem lehetett gyereke bizonyos okok miatt. és nem használtunk óvszert pont ezért nem használtunk. , ciki a DM-ben óvszert vásárolni? És milyen óvszert érdemes venni? A

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki.

Terhességi tesztet és babakelengyét legalábbis sokkal cikibb.


Óvszert nemcsak terhességmegelőzés, hanem fertőzések szempontjából sem árt húzni, és szerintem kb. az összes márka ugyanolyan. Durex, Lifestyles stb. Tök mindegy.

2011. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Maric Őrangyal ***** válasza:
80%
Menjél és legózzál inkább. Ilyen idős korba még a csók is sok. Még írni se tudsz, de dugni azt akarsz...
2011. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
73%

Gratulálok! 15 éves vagy, a barátnőd meg ki tudja, mennyi, ha eddig még nem is menstruált, de ti már szexeltek. Tanuljatok inkább.

Ha meg fake kérdést tettél föl, akkor is inkább a tankönyveiddel foglalkozz behatóbban.

2011. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát elég ciki. Én legalábbis biztos kiröhögnék egy 15 éves gyereket, ha így akar nagyfiúskodni.
2011. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szerintem meg az okoskodásotok sok... kösz az első válasz írójának...


15 évesen teljesen normális, a szakemberek szerint is.., a volt csajommal meg történt valami ami miatt nem lehet terhes, szóval ne okoskodjatok!

2011. szept. 27. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Aha... és te el is hiszed, hogy nem lehetett gyereke. 2 dolgot mondanék:

1. Az unokatesómnak sem lehetett gyereke, ezt több orvos megerősítette, egészen 16-17 éves korától. A lánya 21 éves, a fia 11. Szerinted?

Az orvos sem tévedhetetlen.

2. Jó ha tudod, hogy bizonyos fajta nők úgy akarják megtartani a pasit, hogy szándékosan teherbe esnek tőle. Ezt úgy csinálják, hogy elhitetik a pasival, hogy nem lehet gyerekük, vagy azt, hogy tablettát szednek, ezért a pasinak nem kell óvszert használni. A naiv pasik meg elhiszik ezt.

Elhagyhatod a nőt, és ő fogja nevelgetni egyedül a gyerekedet, tehát ez tényleg az ő baja lesz, viszont ha beperel (márpedig be fog!), a gyerek egyetemi tanulmányai végéig fizetheted a tartásdíjat havonata. Ez meg a te bajod lesz.

Egyetlen biztos védekezési módszer van, ha nem akarsz gyereket, mégpedig az, hogy TE védekezel.


És hogy a kérdésre válaszoljak: nem ciki óvszert venni, több millióan vesznek. A méretét kell nézni, a minősége mindnek jó.

2011. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Durex- piros szerintem a legjobb
2016. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hát elég ciki. Én legalábbis biztos kiröhögnék egy 15 éves gyereket, ha így akar nagyfiúskodni."


Idióta.

Igen, szerintem is kicsit korai, hogy 14-15 éves tinik szexelnek. De ha szexelnek, akkor bizony vegyenek is óvszert hozzá. És az a felnőtt gondolkodás kezdete, hogy ezt belátják... Erre jössz te, és leoltod. Gratulálok!

2016. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!