Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a lipoma-zsírmirigy...

Mit tudtok a lipoma-zsírmirigy műtétekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok!24 éves vagyok,és a fejem "búbján" van egy zsírmirigyem,amit úgy vettem észre h kocsiba való beszállásnál beütöttem a fejemet pont ennél a csomónál!Nem írom le mennyire fájt.....:SVoltam orvosnál,beutalt a sebészetre,közölte h leborotválják ott a hajam,és csak részlegesen nő majd vissza a hajam!Ez van....De fájdalmakról ven itt szó,akár műtét után is?Leszedetem mert zavar.....
2011. szept. 27. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Anyukámnak az álla alatt volt. Ő is leszedette, mert óvónő, és a gyerekek mindig kérdezgették, hogy mi az...

Elég nagy volt, de nyom nélkül gyógyult szinte. Csak egy kis heg van. Neki be kellett feküdnie, mert közel volt a nyelvgyökhöz. 3 napot volt benn, ebből 1 napig várta a műtétet. Tehát műtét utáni napon hazamehetett.

Ha téged is altatnak, akkor készülj fel, hogy a műtét után tök kába leszel, anya is félrebeszélt. és előtte se kaja, se folyadék. Mindenféle rutin vizsgálat, mint más műtéteknél.

De nem egy nagy dolog.


Arra készülj viszont, hogy visszanőhet! Főleg, ha családi halmozódás is van!

2011. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen zsírmirigy a hátamban van. Kíváncsi lennék rá én is h milyen egy ilyen műtét.
2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Nem félek,de a műtétet találom a legjobbnak,nem tudok róla h volt bárkinek is a családban ilyen,remélem nem nő vissza!Kiszedetem és meglátom mi lesz!Fura h ilyenben van részem.....
2011. szept. 27. 20:16
 4/8 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak(kérdezőnek):

Én voltam a háziorvosnál,és írt beutalót,szal nem kötelező leszedetni,de ha zavar akkor érdeklődj utána!Én baján szedetem le,remélem nem lesz semmi gondom!

2011. szept. 27. 20:18
 5/8 anonim válasza:
Nekem is volt egy a sípcsontomnál, érzéstelenítve leszedték, de visszanőtt. Az nagy baj? Kellene vele valamit csinálnom? Vagy akkor már így is maradhat?
2012. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ugyanez a problémám, két éve megvan a csomó a fejtetőmön és azt mondta az orvosom, hogy amíg nem kezd fájni vagy nem lesz vele valami panasz, nem muszáj leszedetnem. ... most viszont elkezdett fájni, így már nem halogathatom. Én is bajai vagyok, szeretnék érdeklődni, hogy milyen volt a műtét, ki csinálta és milyen lett a helye.

2013. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó hirem van, nekem is kivették a jobb karomból egy borsónyi lipóma volt és idegesitett,de ami a lényeg ami miatt irok most az az hogy a combomon is elkezdett nőni egy az is olyan borsónyi lehetett és más problémáim miatt (torokgyulladás) elkezdtem propoliszt inni nem hittem benne hogy használ de két nap alatt éreztem hogy erősödött az immunrendszerem és ami a fontos egy hét alatt eltünt a lipóma a lábamból ! Hát ez óriási ez a propolisz kijavitja szó szerint a szervezetet ha hibás! Ajánlom nyugodt szivvel mindenkinek, szinte minden bajra jó. Ennyit akartam .
2016. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok nekem elégé faj, gondolkozom a műtéten én is
2016. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!