Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én úgy születtem hogy az...

Én úgy születtem hogy az orromon van egy zsírmirigy. Ami lassan az évek során nőtt, és most le akarjuk szedetni. Viszont az orrom bal oldalán nőtt egy nagy dudor. Piros, ha hozzáérek fáj, és zavarja a látásom. Mi ez?

Figyelt kérdés

Ez is a zsírmirigy egy része, vagy mérges pattanás? Néha viszket is. Mielőtt ez kijött, a púp az orromon nem fájt ha nyomtam meg semmi, de ez igen.

Ötlet?


2009. jún. 21. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mi lehet az utóbb odanőtt piros dudor, így nem lehet megmondani. Egy biztos: a zsírmirigy egy fájdalmatlan képződmény. Feltétlenül tisztázza az orvos, mi a helyzet valójában.
2009. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom túl sokat foglalkoztatott az utóbbi napokban az orrod, és elfertőződhetett egy mitteszered. Remélem csak erről van szó, azt logikusnak találom. 2-3 napon belül úgyis megbizonyosodsz róla, mert vagy visszahúzódik, vagy kisárgul, és tovább fokozódik a gyulladás.
2009. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!