Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma mentem új osztálytársammal,...

Ma mentem új osztálytársammal, benet egy éjjel nappali boltba és simán adtak neki cigit. Pedig nem éz ki 18-nak. Mért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan cigiznek az osztályomban, több mint fele...azt mondják nem menőzésből mert nem mutogatják, de mi másért?nem hinném hogy kívánná a szerezetük, mellesleg simán kiszolgálják őket...15/L
2009. okt. 13. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

szomorú, nagyon szomorú... nem divatból vagyis függöségből.

azért adják ki neki mert miért ne... neki az potenciális vevő ahol az osztálydársad tud venni méregdrága mérget nem jár majd máshova mert abban a boltban tudja hogy kiadják és nem próbálkozik másnál

2009. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Unakatesóm haverjának a szülei egy kis "éjjel-nappali" szerűt csinálnak(de éjszaka nincsenek nyitva csak kb. 10-ig).Ők elkérik a személyit és ha látják h nem is néz ki 18-nak akkor nem adják ki a cigit.Szerintük az ilyen éjjel-nappaliknak az a fő szempont,hogy minél több bevétel legyen meg és az sem érdekli őket,hogy kinek és mit adnak el.


Nálunk is sokan cigiznek,állandóan egymástól kérnek cigit meg ilyenek.Nem értem miért jó cigizni,én nem cigizek nem is próbáltam.

14,5/L

2009. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is ismerek sok olyan helyet ahol el kérik.Egyik ismerősöm akart multkor venni cigit, 17 éves (nem sokára 18) de már vagy 21nek néz ki ,de elkértés a személyit és nem adtak neki.Hát igen, én gondolkoztam hogy kippróbálom de arra jutottam hogy semmi lrtelme mérgezni magam..
2009. okt. 13. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
a kisboltok de főleg az éjjel-nappali boltok szinte ebből élnek természetesen drágán adják de akkor is megveszik mivel nem kérdeznek semmit ez általános
2009. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!